Důležitá domácí výhra

02.02.2020 09:39

HC Zastávka - TJ Náměšť nad Oslavou  9 : 6 (0:1, 4:3, 5:2)

Branky HC: Lesonický, Fišer(Fiala), Bednář(Lesonický), Stromecký(Fiala), Fiala(Stromecký), Provaz(Lučivňák), Lesonický(Bednář), Provaz, Mikule(Jambor)  - Branky TJ: Jirák(Krčál), Tóth(Sklenář), Krčál, Strnad M.(Sklenář), Bednář M.(Kohút), Kohút(Bednář M.)

Vyl.: 4:4 navíc Roubal (Z) 5+20 (OK) a Kohút (N) 2+10 (OT), využ.:2:1, osl.:1:0,

div.:70, rozh.: Sibera, Erat,Mezlík

Do utkání lépe vstoupili hosté. Už ve druhé minutě šli do vedení zásluhou Jiráka. Jelikož se oba brankáři činili, tak první třetina skončila 0:1.

Ve druhé třetině dostal za údajné píchnutí domácí Roubal (OK) a hosté měli výhodu pětiminutové přesilovky. Paradoxně to ale probudilo domácí a Lesonický vyrovnal na 1:1. Při vyloučení Kohúta při hře 4 na 4 šli dokonce do vedení 2:1 zásluhou Fišera. Hosté se pak probrali z letargie a Tóth vyrovnal na 2:2. Ještě v téže minutě domácí strhli Bednářem vedení na svou stranu 3:2. Hosté opět srovnali. Autorem branky na 3:3 byl Krčál. V poslední minutě druhé třetiny v čase 39:42 se šťastně trefil hostujíci Strnad a hosté vedli 3:4. Domácím se dvě vteřiny před sirénou podařilo vyrovnat na 4:4 Stromeckým.

Ve třetí třetině byla hra vyrovnaná až do 50.minuty, kdy využili domácí  přesilovku, střelcem byl Fiala na 5:4. V 53.min. využli domácí další přesilovku Provazem a bylo to 6:4. V 55.min. Lesonicky po nezištné přihrávce Bednáře od zadního mantinelu dal na 7:4 a o minutu na to ujel Provaz a zvýšil na 8:4. V 57. min. hosté využili svou přesilovou hru a M.Bednář upravil stav utkání na 8:5. O dvacet vreřin později jim Kohút vrátil naději, když snížil na 8:6. Hosté se odhodlali a zkusili hru bez brankáře, ale v poslední minutě ujel Jambor a Mikule z jeho přihrávky uzavřel skóre zápasu na konečných 9:6.

Sestavy:

HC: Vybíral - Fišer, Fiala – Burian,Švestka – Lučivňák,Kousal - Bednář,Lesonický,Jambor – Sedláček,Stromecký,Mikule – Provaz,Roubal

TJ: Bednář V.- Strnad T.,Strnad M. – Němec,Janoušek - Kejda,Jirák, Bauer – Kohút,Krčál,Bednář M. – Sklenář,Bednář P.,Tóth

HC Zastávka z.s. Červený vrch 235
Zastávka