HC Zastávka – HC Spartak Polička  4:5 (2:1,0:3,2:1)

Br.: Šedý (Lesonický), Lesonický (Vyhnalík,Šedý), Bednář (Lesonický), Jambor (Šedý)

- Štefka M. (Štěrba,Kyncl), Martinů (Štefka M.,Kyncl), Boštík (Augustin,Martinů), Štefka (Kyncl,Martinů), Kyncl

Vyl.: 5:4 vyž.:0:3 osl.:1:0

div.: 55

rozh.: Fiksa,Balcar,Berger

Do utkání vstoupili lépe hosté a ve třetí minutě se ujali vedení brankou Matěje Štefky. Domácí se snažili, ale naráželi na dobrou obranu hostů v čele s brankářem Dostálem. Až v 11. minutě se prosadil Šedý a srovnal na 1:1. Ve dvacáté minutě se domácí ujali vedení Lesonickým a to dokonce ve vlastním oslabení a tak skončila první třetina 2:1. Ve druhé třetině doplatili domácí na svou nedisciplinovanost a hosté otočili utkání. Během jedné minuty využili nabídnutou přesilovku a Martinů vyrovnal na 2:2. V pokračujíci přesilovce 5na4 Boštík zvýšil na 2:3. Do konce třetiny ještě z rychlého protiútoku zvyšili na 2:4 Matějem Štefkou. Do půlky třetí třetiny se nic zvláštního nedělo až pak si domácí uvědomili, že se hraje o body a přidali. Výsledkem bylo snížení Bednářem na 3:4. Tři minuty před koncem vyrovnal Jambor na 4:4. Hosté ale v poslední minutě Kynclem využili přesilovku a rozhodli o svém vítězství 4:5.

Sestavy:

HC: Ševčík - Fiala,Fišer – Vyhnalík,Švestka – Lučivňák,Burian - Provaz,Lesonický,Šedý – Mikule,Kozárek,Bednář – Jambor,Roubal

Spartak: Dostál - Štěrba,Augustin – Prokopec,Švanda – Nunvář,Hejtmánek - Kyncl,Štefka M.,Martinů – Tobiáš,Boštík,Šutera – Vondra,Zoulík,Štefka F. - Holec